facom_137b2p12
FACOM 137B.2P1/2 kettingsleutel zwaar model 50-90 mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • 137A - Kettingsleutels zware modellen
Kenmerken
  • Capaciteit: 50 tot 180 mm.
  • Arm van smeedstaal.
  • Vertanding gehard tot 48 HRc.
  • Corrosiewerend behandelde bekken.
  • Ratelsysteem in beide richtingen voor continue werkzaamheden.
  • 137B.C2'1/2: reserveketting voor model 137B.2'1/2.
  • 137B.C4': reserveketting voor zwaar model 137B.4'.
  • 137B.C6': reserveketting voor zwaar model 137B0,6'.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Voor diameter (min.): 50 mm
  • Kettinglengte: 415 mm
  • Vonkvrij: Nee
  • Garantie leverancier: FACOM - Wettelijke garantie van toepassing
  • Voor diameter (max.): 90 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FACOM
  • EAN: 3662424069420
  • Artikelnummer leverancier: FACOM 137B.2P1/2
Voor diameter (min.)
50 mm
Kettinglengte
415 mm
Vonkvrij
Nee
Garantie leverancier
FACOM - Wettelijke garantie van toepassing
Voor diameter (max.)
90 mm